VINDFLÖJEL, smide, daterad ANNO 1762.

642753. VINDFLÖJEL, smide, daterad ANNO 1762.

Genombrutna initialer BOD
Höjd 34 cm.

Ålders- och bruksslitage, Två småbitar saknas,Spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombrutna initialer BOD
Höjd 34 cm.

Antal besök: 4 175