STRINGHYLLA, svartlackerad trä, 5 delar, 1950/60-tal.

642387. STRINGHYLLA, svartlackerad trä, 5 delar, 1950/60-tal.

2 st hyllplan, á 30 x 78 cm.
2 st gavlar, längd 52 cm.
1 st tidningshylla, längd 81 cm.

Bruksslitage, punktskada på en av hyllplanen.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st hyllplan, á 30 x 78 cm.
2 st gavlar, längd 52 cm.

Antal besök: 390