KAFFERKOKARE, koppar, 1800-tal.

64230. KAFFERKOKARE, koppar, 1800-tal.

J. Svensson, Karlshamn, höjd 34 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 963