FÖNSTER, gjutjärn, öppningsbart,1900-talets första hälft.

64180. FÖNSTER, gjutjärn, öppningsbart,1900-talets första hälft.

Höjd 93, längd 120 cm.

Bruksslitage, skada glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 93, längd 120 cm.

Bruksslitage, skada glas.

Antal besök: 1 047