RADIOGRAMMOFON, teak, Philips, Typ H4S 73A, 1950/60-tal.

641616. RADIOGRAMMOFON, teak, Philips, Typ H4S 73A, 1950/60-tal.

Med skivspelare.
Längd 45 cm.
Bredd 36 cm.
Höjd 68 cm.

Slitage, ringar på skiva, ej funktionstestad, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med skivspelare.
Längd 45 cm.
Bredd 36 cm.
Höjd 68 cm.

Antal besök: 2 312