PABLO PICASSO. EFTER. Visage de femme a la chevelure. Litografi. Osignerad.

64159. PABLO PICASSO. EFTER. Visage de femme a la chevelure. Litografi. Osignerad.

37x27 cm
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

37x27 cm
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 476