ALLMOGE STOL/BORD, 18-1900-tal.

64139. ALLMOGE STOL/BORD, 18-1900-tal.

Bemålat furu, bordets längd 85, bredd 65, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 231