Valnötsrot, valnötfanér.
Längd 110, bredd 46, höjd 187 cm
Nyckel, lås finns.
Bruksslitage, lagning.
Valnötsrot, valnötfanér.
Nyckel, lås finns.
Bruksslitage, lagning.