Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
SOFFBORDSUNDERREDE, i form av kvinna, metall, 19/2000-tal.
64113. SOFFBORDSUNDERREDE, i form av kvinna, metall, 19/2000-tal.
Höjd ca 62 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 62 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 100