SOUVENIRBÄGARE, 2 st, Baltiska utställningen 1914, flintgods och aluminium.

641034. SOUVENIRBÄGARE, 2 st, Baltiska utställningen 1914, flintgods och aluminium.

Höjd 11,5 och 7,5 cm.

Slitage och krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 och 7,5 cm.

Slitage och krackelyrer.

Antal besök: 197