SPINDELUR, boett och ytterboett silver, urverket signerat W Kipling, 3483, London, 1700-tal.

640901. SPINDELUR, boett och ytterboett silver, urverket signerat W Kipling, 3483, London, 1700-tal.

Diameter 5,2 cm (ytterboett).

Bruksslitage
Mindre bucklor
Ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 5,2 cm (ytterboett).

Bruksslitage
Mindre bucklor
Ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 150