JONINA LARA EINARSDOTTIR. Serigrafi.

640633. JONINA LARA EINARSDOTTIR. Serigrafi.

Landskap, signerad och daterad 1979, numrerad 3/30, 29x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 530