64053. CITRONKNIV, nysilver, Ryssland, samt BREVKNIV, glas samt metall, sekelskiftet 18/1900.
Citronkniv, Galvano Plated, Aleksandr Katch, 1900-talets första del. Längd ca 15,5 cm.
Brevkniv, längd ca 22 cm.
Citronkniv med slitage och repa.
Brevkniv med mindre slitage.