64043. DIVERSE, bl.a. Göteborg, Rörstrand, Gustavsberg, käpp med silverkrycka, sten och metallföremål.
Vattenvärmare, rostfritt, "Hollywood" Nils Johan.
Krukor, 2 st, Höganäs.
Tvättfat, Göteborg.
Ytterfoder, sk majolika, Rörstrand.
Kandelaber, nysilver mm.
Krackelyr, nagg, slitage, bucklor.