GEORG LODSTRÖM. "Kvällssol Göteborgs hamn" Olja på duk, signerad och daterad 65.

64030. GEORG LODSTRÖM. "Kvällssol Göteborgs hamn" Olja på duk, signerad och daterad 65.

67 x 84 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 84 cm.

Antal besök: 1 066