Vas signerad "Strömbergshyttan B 940" höjd 13 cm.
Vas osignerad 13 cm.
2 skulpturern i form av ansikten stämplade Orrefors 12 och 16,5 cm.
Skulptur med ljushållare Renate Stock Sea glasbruk signerad 15 cm.
Vas osignerad 13 cm.