VASER, SKULPTURER, 5 delar, glas, Strömbergshyttan, Orrefors, Renate Stock, Sea.

640285. VASER, SKULPTURER, 5 delar, glas, Strömbergshyttan, Orrefors, Renate Stock, Sea.

Vas signerad "Strömbergshyttan B 940" höjd 13 cm.
Vas osignerad 13 cm.
2 skulpturern i form av ansikten stämplade Orrefors 12 och 16,5 cm.
Skulptur med ljushållare Renate Stock Sea glasbruk signerad 15 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas osignerad 13 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 668