Klocknycklar.
Brodyrsaxar.
Pendlar.
Fickurställ.
Väckarklockor.
Grammofonstift.
Delar till armbandsur
Skivor till speldosa.
Kedjor, mm.
Bordsur med glaskupa, höjd ca 30 cm.
Slitage, skador.
Klocknycklar.
Brodyrsaxar.
Pendlar.
Fickurställ.
Väckarklockor.
Grammofonstift.
Delar till armbandsur
Skivor till speldosa.
Kedjor, mm.
Slitage, skador.