HÄNGE, silver, 2 st, 1960-70-tal.

64014. HÄNGE, silver, 2 st, 1960-70-tal.

Storlek, 50-55 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek, 50-55 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 951