HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

64003. HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

Längd 58, djup 43, höjd 105 cm.

Slitage och skador, renoverat och kompletterat, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 953