Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, olja på pannå, signerad och daterad -53.
639704. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, olja på pannå, signerad och daterad -53.
30x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x39 cm.
Göteborgs Auktionsverk
306