VÄGGHYLLOR 2 st 1900-tal.

VÄGGHYLLOR 2 st 1900-tal.
63935. VÄGGHYLLOR 2 st 1900-tal.

Hörnhylla idegran, höjd 74, samt vägghylla med låda furu, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 671