OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning, signerad Ric.

639077. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning, signerad Ric.

Segelbåtar, ca. 18x48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Segelbåtar, ca. 18x48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 608