OKÄND KONSTNÄR. Engelska soldater.

638809. OKÄND KONSTNÄR. Engelska soldater.

Akvarell. Engelska soldater. Ramad och glasad. Signerad. 200 X 140 mm.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksspår.

Antal besök: 662