SAMLINGSALBUM, EP-SKIVOR, 1960-tal.

638741. SAMLINGSALBUM, EP-SKIVOR, 1960-tal.

1 st Körer ur stockholms musikklasser.
2 st Anne-Katherine Mattsson.
1 st Julsånger.
1 st Shanty four.
1 st Caroline.
1 st Erik G Eriksson.
1 st Maria Hammar.
1 st Vivian Mårtensson.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st Anne-Katherine Mattsson.
1 st Julsånger.
1 st Shanty four.
1 st Caroline.
1 st Erik G Eriksson.
1 st Maria Hammar.
1 st Vivian Mårtensson.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 559