PARTI DIVERSE NYSILVER MED MERA, 1900-tal.

63853. PARTI DIVERSE NYSILVER MED MERA, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat, kaffekanna, sockerskål med lock, servettringar, skålar med mera.

Brukslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, bucklor.

Antal besök: 1 024