VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900 talets början.

63827. VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900 talets början.

Bemålat, Signerat H Chausse, dekor med bronser.
Höjd 174 cm, längd ca 60 cm, bredd 35 cm.
Glasade hyllor.

Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasade hyllor.

Smärre fanerskador.

Antal besök: 1 368