MOPED, Monark modell 1238, 1960/70-tal.

638229. MOPED, Monark modell 1238, 1960/70-tal.

Motor märkt Fichtel & Sachs
Total länd ca 152 cm.

Ej funktionstestad, slitage, rost, omarbetad, bucklor, ej fullt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motor märkt Fichtel & Sachs
Total länd ca 152 cm.

Antal besök: 11 149