GOLVUR, England, 1800 tal.

GOLVUR, England, 1800 tal.
63810. GOLVUR, England, 1800 tal.

Bemålad urtavla.
Höjd ca 215 cm.

Slitage lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad urtavla.
Höjd ca 215 cm.

Slitage lagning.

Antal besök: 1 380