FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal.

63804. FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal.

Profilerad brätt. Dekor av blommor i underglasyrblått. Diam 32 cm.

Mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre lagningar.

Antal besök: 788