DESIGNERHÄNGE signerad OLY.

DESIGNERHÄNGE signerad OLY.
637926. DESIGNERHÄNGE signerad OLY.

Designerhänge arbetade och stämplade i solid 925 silver, tillsammans med designerns logotyp OLY för Burkhard + Monika Oly.
Hänge på kedja ur serien ”Labyrinth” med organiskt mönster och äkta grå akoya-pärla.
Längd 4,5 cm, bredd 3,5 cm, akoya pärla diameter 7,5 mm, kedjelängd 78 cm, vikt 41,3 gram.

Designersmycken från det eftertraktade märket OLY i mycket gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inter-Arte
Antal besök: 1 299