SKRIVBORD samt STOL, 1900-talets mitt.

637625. SKRIVBORD samt STOL, 1900-talets mitt.

Skrivbord höjd 71,5 bredd 95, djup 40.
Stol, galonklädsel, höjd 67, bredd 49 cm.

Slitage, fläckar, märken, flera nitar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 483