ARKIVSKÅP, 27-lådig, ek, 1900-tal.

637550. ARKIVSKÅP, 27-lådig, ek, 1900-tal.

Längd 117 cm, djup 58 cm, höjd 130 cm.

Stötmärken, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stötmärken, slitage.

Antal besök: 453