MAJ ARNELL. "Paris-café" Olja på duk, signerad.

63733. MAJ ARNELL. "Paris-café" Olja på duk, signerad.

60 x 79 cm.

Omfattande dukskada.

Maj Arnell (1910–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 79 cm.

Omfattande dukskada.

Maj Arnell (1910–2005)

Antal besök: 1 934