DEKORSTÄMPLAR, 2 st, 1800-ta.

DEKORSTÄMPLAR, 2 st, 1800-ta.
636972. DEKORSTÄMPLAR, 2 st, 1800-ta.

Längd 15-16 cm, bredd 11-13 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 508