SKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal.

63614. SKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 131, bredd 61,5, höjd 178 cm.

Slitage,märken och smärre dekorskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081