NATTDUKSBORD, 1 par, Louis xv-stil, 1900-tal.

63610. NATTDUKSBORD, 1 par, Louis xv-stil, 1900-tal.

Längd 48, bredd 37, höjd 56 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 732