BERNDT FRIBERG. Skål, stengods, Gustavsberg 1972 , signerad, studiohanden och bokstaven N.

635914. BERNDT FRIBERG. Skål, stengods, Gustavsberg 1972 , signerad, studiohanden och bokstaven N.

Höjd 7 cm, diameter 23,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

Berndt Friberg (1899–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm, diameter 23,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

Berndt Friberg (1899–1981)

Antal besök: 654