BRANDHJÄLM, läder, metall, 18/1900-tal.

635650. BRANDHJÄLM, läder, metall, 18/1900-tal.

Pressat och bemålat läder, skärmbeslag av mässing, hakremsfästen i form av lejonmaskaroner.

Bruksslitage, lösa delar, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 240