VÄGGLAMPA, gulmetall, 1900-tal.

63560. VÄGGLAMPA, gulmetall, 1900-tal.

Lyktans höjd ca 22 cm.

Slitage, märken, glasen klädda med plastfilm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lyktans höjd ca 22 cm.

Antal besök: 564