CHARLES ARNOLDI. Utan titel. Monotyp. Signerad, numrerad och daterad 4/89.

635419. CHARLES ARNOLDI. Utan titel. Monotyp. Signerad, numrerad och daterad 4/89.

122 x 109 cm.

Proveniens
Galleri Malmgran, Göteborg, nr 131, 1989.

Gör en kostnadsfri värdering!

122 x 109 cm.

Proveniens

Antal besök: 794