BLOMSTERBORD, galonklädd med frigolitinsats, 1950-tal.

63529. BLOMSTERBORD, galonklädd med frigolitinsats, 1950-tal.

höjd 46, längd 67, bredd 25 cm.

småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador.

Antal besök: 688