FISKBESTICK, 22 delar, nysilver, 1800/1900-tal.

63503. FISKBESTICK, 22 delar, nysilver, 1800/1900-tal.

11 gafflar och 11 knivar. Graverad dekor och skaft i benliknande material. Längd 19 cm och 22 cm.

Skadade delar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 691