BYRÅ Gustaviansk stil, 1900-talets tidigare hälft.

634906. BYRÅ Gustaviansk stil, 1900-talets tidigare hälft.

Dekor med fruktskål och urnor. Stenskiva. Längd 90 cm, bredd 46 cm, höjd 85 cm.

Mindre sprickor och slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 448