KLÄDSKÅP, plåt, 1900-tal.

KLÄDSKÅP, plåt, 1900-tal.
634679. KLÄDSKÅP, plåt, 1900-tal.

Längd 120 cm, djup 50 cm, höjd 190 cm.

Slitage, dörr saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, dörr saknas.

Antal besök: 581