POTTSKÅP, 1900-tal och PIGTITTARE.

63425. POTTSKÅP, 1900-tal och PIGTITTARE.

Pottskåpets mått; längd 42, bredd 36, höjd 73 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 870