SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

63421. SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Valnöt med intarsiadekor. Svängda ben. Längd 87 cm, bredd 34 cm, höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 919