VALDEMAR VENNERSTEN. Blandteknik.

634203. VALDEMAR VENNERSTEN. Blandteknik.

Komposition, signerad 32x36 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 355