FISKFAT, flintgods, Göteborg samt KRYDDUPPSATS, 12 delar, flintgods.

634095. FISKFAT, flintgods, Göteborg samt KRYDDUPPSATS, 12 delar, flintgods.

Fiskfatets längd 64 cm. Kryddburkarnas höjd 12 cm resp 22 cm.

Fiskfatet med slitage samt krackeleringar. Krydduppsatsen med 1 lock skadat samt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 260