PARTI SILVER, 4 delar, bland annat skål, CG Hallberg, 1900-tal. Vikt 169 gram.

63392. PARTI SILVER, 4 delar, bland annat skål, CG Hallberg, 1900-tal. Vikt 169 gram.

Skål, CG Hallberg, 1938, diameter ca 15, höjd 5,5 cm.
Kaktång, svenska importstämplar, längd 17 cm.
Sockertång, otydliga stämplar.
Servettring?, GD&Co, Malmö, 1936.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 211