KARMSTOL i Karl Johansstil. 1900-talets början.

63371. KARMSTOL i Karl Johansstil. 1900-talets början.

Höjd 78 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 850